اطلاعات سایت


کاربران موظفند قبل از ثبت‌نام تمامی مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نمایند.

 
 

کاربران سایت می‌پذیرند که کلیه‌ی فعالیت‌های آن‌ها در پلتفرم متانیوم در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد.

احراز هویت برای استفاده از خدمات پلتفرم متانیوم ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگذاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و متانیوم حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت. متانیوم خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می‌داند.

کاربران تعهد می دهند که از خدمات متانیوم تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز نیز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند.

 

متانیوم به عنوان بازار آنلاین تبادل ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد.

کاربران متانیوم اذعان می‌دارند که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری در این حوزه و تبادل می‌نمایند.

هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر، به عهده‌ی شخص کاربر بوده و متانیوم هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیداً توصیه می شود از گذرواژه پیچیده و امن و کد شناسایی دوعاملی استفاده شود. 

 

متانیوم این اطمینان را می‌دهد که دارایی‌های کاربران را نزد خود به امانت و به بهترین شکل و با بالاترین استانداردهای امنیتی ممکن، حفظ نماید.

در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی متانیوم نخواهد بود.

کاربران توجه داشته باشند که تا 48 ساعت بعد از انجام اولین معامله خود امکان برداشت تومان یا رمز ارز از کیف پول خود را نخواهند داشت.

کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد متانیوم ، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت ازپلتفرم متانیوم، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با آن را نخواهد داشت.

 

اگر متانیوم تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از کاربر(صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص متانیوم نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد متانیوم از هر جهت از خود ساقط می نماید.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان بروزرسانی و یا خرابی سیستم در هر زمان و یا ابهام در هریک از معاملات، متانیوم حق دارد در هر زمان، مستقلا آن معامله را ابطال و دارایی های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد متانیوم از هر جهت از خود ساقط می نماید.

استفاده از ربات معامله گر جهت انجام معاملات در کلیه بازارها ممنوع میباشد و در صورت شناسایی توسط تیم نرم افزاری متانیوم ، کلیه معاملات انجام شده توسط ربات معامله گر باطل خواهد شد.

 

واریز و برداشت ریال

کارمزد واریز ریال صفر است.
کارمزد برداشت ریال به دلیل هزینه‌های بانکی و درگاه بانکی برای تسویه، به صورت زیر می‌باشد:

میزان برداشت ریالیکارمزد برداشتکمتر از 400 هزار تومانیک درصد میزان برداشت400 هزار تومان تا 50 میلیون تومان4000 تومانبیشتر از 50 میلیون تومان4000 تومان به ازای هر 50 میلیون تومان

باتوجه به سیکل‌های تسویه پایا در کشور بنا بر ابلاغیه بانک مرکزی، زمان‌های تسویه ریالی نوبیتکس به شرح زیر است:

درخواست‌های برداشت ریال صرفاً در روزهای کاری پردازش می‌شوند و در روزهای تعطیل به دلیل از سرویس خارج بودن شبکه‌های ساتنا و پایا امکان تسویه به جز در موارد خاص وجود ندارد.

 

درخواست‌های ثبت شده تا ساعت 12:30، در سیکل 13:45 توسط بانک مرکزی پردازش و معمولاً با نیم تا یک ساعت تاخیر به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.

درخواست‌های ثبت شده بعد از ساعت 12:30 تا ساعت 22، در روز کاری بعد در ساعت 4 الی 7 صبح به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.️

درخواست‌های ثبت شده بعد از ساعت 22 تا 9 صبح، در ساعت 10:45 دقیقه صبح توسط بانک مرکزی پردازش و معمولاً با نیم تا یک ساعت تاخیر به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.

 

زمان‌بندی تسویه به مقصد بانک آینده به شرح زیر است:

تسویه به مقصد بانک آینده در روزهای کاری از ساعت 9 تا 21، هر یک ساعت یکبار انجام خواهد گردید.

در صورتی که درخواست تا قبل از دقیقه 45 هر ساعت ثبت گردد، تسویه برای همان ساعت خواهد بود و در غیر این صورت به ساعت بعدی منتقل خواهد شد.

درخواست‌های تسویه بانک آینده در ساعات 21 تا 22، برای ساعت 23 تسویه خواهد شد.

 

درخواست‌های ثبت شده پس از ساعت 22، در اولین سیکل روز بعد انجام می گردد.

تسویه به مقصد بانک آینده در روزهای تعطیل نیز هر سه ساعت یکبار انجام خواهد شد.

در نظر داشته باشید زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما متفاوت خواهد بود و معمولاً با تاخیر 30 تا 45 دقیقه به حساب مقصد واریز می‌شود.
علاوه بر این، تعیین وضعیت تسویه ریالی ممکن است تا ۷۲ ساعت کاری زمانبر باشد. اختلال‌های پیش‌بینی نشده در ارسال، مسدود بودن حساب مقصد، بازگشت وجه به حساب مبدا و ... از جمله عوامل زمانبر در این پروسه هستند.

 


صرافی متانیوم با هدف عرضه معتبرترین رمز ارزهای روز دنیا و همچنین با هدف سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها و ارایه خدمات تبادل سریع ، امن و هدفمند ارزهای دیجیتال به کاربران ، توسط مهدی زمان زاده (طراح ، گرافیست و برنامه نویس) به صورت طرحی یکپارچه و هدفمند مستند سازی ، طراحی ، برنامه نویسی و اجرا گردید ه است . آنچه اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته بخشی از پروژه نهایی متانیوم می باشد که این پروژه در گذر زمان توسعه خواهد یافت و امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد . هدف نهایی از راه اندازی وب سایت ، وب سرویس ها ، اپلیکیشن ها و تمامی نرم افزارهای متانیوم ایجاد بستر اختصاصی تبادلات مالی بر پایه تکنولوژی های نوینی چون بلاکچین می باشد که ساخت و راه اندازی شبکه بلاکچین بومی متانیوم اولین گام و مقدمه ای برای گام های بعدی ما خواهد بود . 

برنامه های آتی صرافی متانیوم عبارتند از : 

  1. معرفی و اضافه شدن چندین رمز ارز اختصاصی جدید به صرافی متانیوم 
  2. فعال سازی بخش خرید آنلاین رمز ارزها از کاربران (فروش به صرافی متانیوم) 
  3. راه اندازی منوی نمایش لیست قیمت های خرید و فروش رمز ارزها 
  4. راه اندازی بخش مارکت پلیس فروشگاه برای خرید و فروش های آنلاین بین کاربران با قابلیت نمایش لحظه ای چارت قیمت ها
  5. راه اندازی اپلیکیشن اندروید و آی او اس متانیوم 
  6. راه اندازی و اجرای شبکه اختصاصی بلاکچین بومی متانیوم و معرفی رسمی متانیوم کوین 
  7. و ... 

ما متعهد به تحقق برنامه های متاینوم هستیم و تحقیق و توسعه دانش و تکنولوژی های خود را وظیفه ای ذاتی برای خود می دانیم . 

صمیمانه از همراهی همیشگی شما کاربران عزیز سپاسگذاریم .آدرس : تهرانسر ، بلوار اصلی ، نبش خیابان گیتی نما ، روبروی کوچه ۱۱، طبقه دوم

واحد روابط عمومی : ۰۹۳۵۵۰۷۸۸۷۲ 

واحد فروش و پشتیبانی : ۰۹۱۲۸۵۰۶۶۴۳


نقشه آنلاین

Slide